ساخت انواع سازه های فلزی سوله

نصب انواع سازه های فلزی سوله

به وب سایت رسمی شرکت تولیدی و صنعتی سوله رجحان استیل فیروزمهر خوش آمدید

شرکت سوله رجحان استیل فیروزمهر در سال 1340 با مدیریت برادران فیروزمهر  فعالیت خود را در استان فارس و کشورهای حوزه خلیج فارس با تولید سازه های فلزی جهت واحدهای تجاری و مسکونی آغاز نمود.

مدیریت مجتمع آقای حسین فیروزمهر با پشتکار و تلاش فراوان هم اکنون محیطی کاملا صنعتی را همراه ا در اختیار داشتن نیروهای متخصص و کارآمد و دستگاههای پیشرفته و مدرن روز در زمینه ساخت و نصب سوله با متراژهای مختلف، انواع مخازن هوایی و زمینی با گنجایش متفاوت و ظرفیت 15000 تن در سال فراهم آورده است.

افرادی که در پی ساختن فضاهایی مسقف . وسیع برای بهره برداری از آن ها به عنوان کارخانه، کارگاه، انبار، مرغداری و دام پروزی و … هستند، ساخت سوله ها را به آن ها پیشنهاد می نماییم.

کارفرمایان و صنعتگرانی که به دنبال ایجاد فضایی برای کاربری های صنعتی شان می باشند، می توانند ساخت سوله ها را به عنوان مکان هایی که هزینه ای مقرون به صرفه را در مراحل تولید و بهره برداری به دنبال دارد، انتخاب کرده و از مزایای خاص آن ها؛ از جمله قابلیت جابه جایی، امکان نصب جرثقیل ها، امکان نصب سریع و … برخوردار باشند.

سوله استیل

کاهش هزینه ها و سرعت در ساخت، ویژگی ممتاز ساخت سوله ها

سوله ها که در حال حاضر کاربری های متفاوتی دارند و در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می گیرند از سالیان قبل، قابلیت تولید در ایران را پیدا کرده و همگام با پیشرفت تکنولوژِی، تغییرات مثبتی در ساخت آن ها پدید آمده است.

کاهش هزینه ها و سرعت در ساخت، به عنوان ویژگی های بارز این سازه ها، باعث شده است که ساخت آن ها مورد توجه و استقبال افراد مختلف در کارهای متفاوت قرار بگیرد .

میزان هزینه ها به این دلیل در ساخت این سازه ها کاهش یافته است که؛ عمده ی متریال به کار رفته در ساخت آن ها از فلز بوده و نیازی به داشتن فوندانسیون زیادی ندارند.

از طرف دیگر به این دلیل که می توان در مدتی کوتاه، قسمت های مختلف اسکلت سازه ها را برش داده و به وسیله ی دستگاه های مختلف آمده نماییم و نیز در مرحله ی بعد از آن، یعنی مرحله ی اجرا سازه در محل،  در کمترین زمان آن ها را در محل نصب به یکدیگر متصل کنیم، سرعت در ساخت و بهره برداری از آن ها نسبت به ساختمان سازی هایی با همین کاربری به میزان قابل توجهی افزایش یافته و به عنوان سازه هایی سریع ساخت، که از استحکام زیادی هم برخوردار می باشند، در میان کاربران زیادی رواج پیدا کرده اند.

چند نمونه از کارهای انجام گرفته توسط مجتمع صنعتی سوله استیل :

  1. ساخت و نصب سازه های فلزی کارخانه تولید و بسته بندی مواد غذایی مدارس در شهرک صنعتی مصقا واقع در ابوظبی
  2. ساخت و نصب سازه های فلزی انبار و سالن تولید (اسپری دایر) جهت شیر پاستوریزه پگاه فارس
  3. ساخت و نصب سازه های فلزی انبار و سالن تولید جهت شرکت آرد سپیدان
  4. ساخت و نصب سازه های فلزی ایستگاه تقویت فشار گاز فراشبند
  5. ساخت و نصب سازه های فلزی ترمینال حجاج فرودگاه شهید دستغیب شیراز
  6. ساخت و نصب بیش از 5000 دستگاه سازه های فلزی منازل مسکونی مقاوم در برابر زلزله جهت بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان فارس
  7. ساخت و نصب سازه های فلزی سالن های چند منظوره جهت سازمان کار و امور اجتماعی استان فارس.
  8. ساخت و نصب ساه های فلزی ساختمان دانشگاه آزاد اسلامی ارسنجان
  9. ساخت و نصب سازه های فلزی انبار و تولید شرکت آب معدنی اسپیروز
  10. ساخت و نصب سازه های فلزی انبار و تعمیرگاه پروژه ذخیره سازی گاز واقع در سرخس جهت شرکت جندی شاپور

سوله استیل مجری انواع سوله و سازه های فلزی

 

کمترین قیمت – بدون واسطه – بالاترین کیفیت

آخرین اخبار و مطالب

آدرس ارتباطی ما

آدرس: شیراز، شهرک صنعتی بزرگ شیراز فاز 2 میدان ششم نبش میدان و خیابان 401 شرکت سوله استیل


شماره تماس: 09171171319

شماره ثابت: 2- 07137744240

شماره فکس: 07137744239

ایمیل : solesteel_1340@yahoo.com

سوله استیل در یک نگاه

مجتمع صنعتی سوله استیل در سال 1340 به مدیریت مرحوم حاج محمد جواد فیروزمهر ، فعالیت خود را در سطح استان فارس و استان های همجوار با تولید انواع سازه های فلزی آغاز نمود .

مدیریت مجتمع با پشتکار و تلاش فراوان هم اکنون در شهرک صنعتی بزرگ شیراز محیطی کاملا صنعتی را همراه با دراختیار داشتن نیرو های کار آمد و متخصص و ماشین آلات پیشرفته و مدرن روز ، در زمینه ساخت و نصب انواع سازه های فلزی سوله با متراژ های مختلف و انواع مخازن فلزی ، زمینی و هوایی و برش و خم انواع ورق و برش CNC و فورمینگ ورق رنگی پوشش سوله ، مشغول فعالیت و خدمات رسانی می باشد .